Cadde Oflu Hoca’nın Şifresi film ekibi bugün Torium'da

Oflu Hoca’nın Şifresi film ekibi bugün Torium'da

27.10.2014 - 15:27 | Son Güncellenme:

Adem Kılıç'ın yönetmenliğini üstlendiği komedi filmi Oflu Hoca'nın Şifresi 31 Ekim 2014 tarihinde vizyona çıkıyor. Filmin yapım ekibi ve oyuncuları gerçekleşecek gala öncesi müzik, imza ve fotoğraf etkinliği için bugün (28 Ekim 2014) Torium'da sevenleriyle buluşucaklar.

Oflu Hoca’nın Şifresi film ekibi bugün Toriumda

Film Özeti: Bir başkasına şaka gibi, kabus gibi gelebilecek bir gün, Oflu Hoca için sıradan bir gündür. Çünkü o her gün yerel kanalda, akıl hocalığı yaptığı programda, tahammül sınırlarını zorlayan abuk sorulara yanıt vermekte; yöredeki her dişi için artık bir tehlike unsuru haline gelmiş babasını mümkün mertebe zaptetmeye çalışmakta ve bir “deli mıknatısı”na dönmüş hayatında envai çeşit abuk olay yaşamaktadır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Hoca’nın hayatını daha da değiştirecek ve onu pek de istemediği, komik bir rekabetin ortasına düşürecektir.

Öncelikle Hoca’nın da gençliğinde oynadığı Doğanspor kulübünün zor durumdan kurtulması için “namuslu, zeki ve gönüllerin şampiyonu ” bir başkan gerekmektedir. Bu özelliklerden bir tanesini bile taşımayan ve hiç de güven vermeyen Müteahhit Ahmet ile Oflu Hoca’nın başkanlık mücadelesi inanılmaz olaylar eşliğinde başlar...

Vizyon Tarihi: 31 Ekim 2014

Yapımı : 2014 - Türkiye

Tür : Komedi

Yönetmen : Adem Kılıç

Oyuncular : Ahmet Kural , Köksal Engür , Tarık Pabuççuoğlu , Didem Balçın , Mehtap Bayri

Senaryo : Engin Elgün

Yapımcı : Adem Kılıç