Geri Dön

ÖĞRETMENLERiN GÖNLÜNÜ ALDI

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle konser veren Sezen Aksu, “Elimden gelse hepinizi evime alıp sırtınızı okşar, şükranlarımı öyle sunarım” diyerek eğitimcilerin gönlünü aldı

Sezen Aksu konserine, “Benim de annem ve babam öğretmen. Eğitimci kızı olunca insan değerini biliyor. Bu akşam da sizlerin karşısında olmak, şarkılarımızı hep birlikte söylemek beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. Sizleri çok seviyorum. Elimden gelse hepinizi evime alıp sırtınızı okşar, şükranlarımı öyle sunarım” diyerek başladı.

Makam dersi verdi
Tüm şarkılarını ezbere söyleyen seyirci grubunu sahneye alan şarkıcı, “Siz şarkı söyleme işini tamamlamışsınız, sıra size müzik makamlarını öğretmeye geldi” dedi. Aksu, “Gel Gel Sarışınım” şarkısını hep bir ağızdan söyleyen öğretmenlere eşlik etti. Fahir Atakoğlu da ekibe danslarıyla katıldı.

Okay ve Tunç’u selamladı
Konser sırasında geçen yıl hayatını kaybeden senarist Meral Okay anısına “Vay” isimli şarkısını söyleyen ve Onno Tunç’u anan Aksu, “Onno ile hem şahane bir aşk yaşadık hem de şahane şarkılar yazdık. Buradan şarkılarıyla kendisine de sesleniyorum. Umarım herkes böyle bir aşkı yaşar” diye konuştu.

Magazin Haberleri Bülteni (1 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet