Geri Dön

Oğulcan Engin de Ezgi Eyüboğlu'nu sildi!

Oyuncu Ezgi Eyüboğlu, yaklaşık iki senedir aşk yaşadığı sevgilisi Oğulcan Engin'i sosyal medyada takipten çıkmıştı. Engin de Eyüboğlu ile birlikte yer aldıkları fotoğrafları Instagram hesabından silerek, ünlü oyuncunun bu hamlesine karşılık verdi.

Oğulcan Engin de Ezgi Eyüboğlu'nu sildi!

Eski futbolcu Sinan Engin ve şarkıcı Seda Sayan'ın oğulları Oğulcan Engin, yaklaşık iki senedir Ezgi Eyüboğlu aşk yaşıyordu. Ünlü çift ile ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı.

33 yaşındaki oyuncu, sevgilisi ile birlikte yer aldığı fotoğrafları Instagram hesabından sildi. Oğulcan Engin'i sosyal medyada takipten çıkan Eyüboğlu'nun bu hamlesi 'ayrılık' dedikodularını alevlendirdi.

OĞULCAN'DAN KARŞI HAMLE
Haklarında çıkan 'ayrıldılar' şeklindeki haberlerin ardından Engin de Eyüboğlu ile birlikte yer aldıkları fotoğrafları Instagram hesabından silerek, ünlü oyuncunun bu hamlesine karşılık verdi.

Oğulcan Engin de Ezgi Eyüboğlunu sildi

Esra Dermancıoğlu'nun teknede zor anları'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes yenge' rolüyle akıllara kazınan oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Esra Dermancıoğlu son olarak tekne videosuyla sevenlerini güldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber