Geri Dön

Oğuzhan Uğur'dan Müjde Uzman açıklaması!

YouTube'da çektiği videolar ile adından söz ettiren Oğuzhan Uğur, BloombergHT'de yayınlanan "Aslı Şafak’la İşin Aslı" programına konuk oldu. Programda gelecek planlarından bahseden Uğur, özle hayatıyla ilgili de konuştu. Ünlü isim, oyuncu sevgili Müjde Uzman'la ayrıldıklarını doğruladı.

Oğuzhan Uğur'dan Müjde Uzman açıklaması!

Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur, 'Hadi İnşallah', 'Kiralık Aşk' ve 'Muhteşem Yüzyıl' gibi yapımlarda rol alan oyuncu Müjde Uzman ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Daha önce iki kez ayrılıp barışan Uğur-Uzman çiftinin, son olarak Kuruçeşme'de görüntülenerek aşklarına bir şans daha verdiği ortaya çıkmıştı.

 Önceki gün Müjde Uzman ile Oğuzhan Uğur'un birbirlerine tanıdıkları bu şansta da mutluluğu bulamadığı ve beş ayda içerisinde üçüncü kez ayrıldıkları iddia edilmişti.

AYRILIĞI DOĞRULADI
Son olarak BloombergHT'de yayınlanan "Aslı Şafak’la İşin Aslı" programına konuk olan Oğuzhan Uğur, ayrılık iddialarıyla ilgili konuştu. İlişkilerinin bittiğini doğrulayan ünlü isim, konuyla ilgili  "Çok tatlı, çok enerjik bir ilişki yaşadık, sonra da bitti" dedi.

Oğuzhan Uğurdan Müjde Uzman açıklaması

GELECEK PLANLARINI ANLATTI
Öte yandan programda gelecek planlarından da bahseden Uğur, “Amerika’ya, Avrupa’ya ve Asya’ya ortak yapımlar başlatmak istiyorum." diye konuştu.

Yurt dışına dev bir prodüksiyonla açılma projesini açıklayan ünlü isim, "Oscar törenlerinde görüp 'Aman Allah'ım!' dediğimiz adamlarla şu an iş yapmaya başladık. Buradan Amerika’ya Avrupa’ya ve Asya’ya bir köprü kurmak istiyoruz. Çünkü Türkiye gerçekten öyle bir coğrafya." dedi.

 

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber