Geri Dön

Oğuzhan Yarımay'ın yeni projesi belli oldu

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi 'Diriliş Ertuğrul'da rol alan Oğuzhan Yarımay, şimdi de uluslararası bir projeyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Oğuzhan Yarımay'ın yeni projesi belli oldu

Oyunculuk eğitimini LSA Brighton'da alan Oğuzhan Yarımay, 'Diriliş Ertuğrul’un yanı sıra, 'Türkler Geliyor' ve 'Adaletin Kılıcı' gibi önemli projelerde rol almıştı. Elinde kılıç ile ekranlara gelen oyuncu, yeni filminde tabancası ile izleyicinin karşımıza çıkacak.

DÖVÜŞ DERSLERİ ALDI
Yeni projesi için dövüş teknikleri dersleri alan Yarımay, aksiyon türündeki filmde; uluslararası silah kaçakçılığı yapan geniş bir şebekeyi çökertmek için kurulan özel timdeki bir askeri canlandırıyor.

Genç oyuncu, filmin çekimlerinin İstanbul'un yanı sıra Fas'ta gerçekleşeceğini söyledi.

Oğuzhan Yarımayın yeni projesi belli oldu

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber