Geri Dön

Okan Bayülgen: Ben çalışmayı seven adamım

Geçtiğimiz günlerde katıldığı programda influencer hakkında "çöp" ve "para kazanmaya çalışan zavallılar" diyen şovmen Okan Bayülgen, Vadistanbul'da görüntülendi.

Okan Bayülgen: Ben çalışmayı seven adamım

İş toplantısı için geldiğini söyleyen Okan Bayülgen, toplantının ardından Vadistanbul'un açık alanında güzel havayı da fırsat bilip, yürüyüş yaptı.

"İŞLERİME KOŞTURUYORUM"
Son günlerde işlerinin çok yoğun olduğunu dile getiren şovmen, "Bu aralar işlerime koşturuyorum. Yoğunluğumuz var, ben çalışmayı seven adamım. Yeni projeler de yakında başlayacak. Bugün toplantımızı yaptık, her şey yolunda gidiyor" dedi.

"ÇOCUKLUK YAPIYOR"
Enes Batur, Okan Bayülgen’in influencer'lar hakkındaki sözlerine, "Onun bu yaptığı tamamen çocukluk, ancak ben olsam artık villamda ayaklarımı uzatır dinlenirdim" yanıtını vermişti.

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber