Geri Dön

Okan Bayülgen ile Selin Atasoy aynı sahnede

Şovmen Okan Bayülgen uzun yıllardır birlikte olduğu Selin Atasoy’la aynı sahnede buluşuyor. Atasoy, Bayülgen imzalı 'Harem Kabare' adlı tiyatro oyununun kadrosuna katıldı.

Okan Bayülgen ile Selin Atasoy aynı sahnede

Okan Bayülgen’in yazdığı, yönettiği ve rol aldığı 'Harem Kabare' adlı tiyatro oyunu yeni sezona hazır. Oyuncu kadrosu Ödül Turan dışında yenilenen ekibe sürpriz bir isim dahil oldu.

Uzun yıllardır Bayülgen’le birlikte olan yazar ve prodüktör Selin Atasoy, daha önce Ezgi Çelik’in hayat verdiği ‘Bu’ karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Selin Atasoy’un yanı sıra Melda Gür, Merve Sevi ve Kayra Ural’ın oyuncu kadrosuna dahil olduğu 'Harem Kabare' ekibi, bu akşam Kadıköy Özgürlük Parkı’nda ilk kez sahneye çıkacak.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber