Geri Dön

Olanlar Oldu konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekildi?

Olanlar Oldu bu akşam televizyonda seyirci ile buluşacak. Filmi daha önce izlemeyenler "Olanlar Oldu konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekildi?" sorularına cevap arıyor.

Olanlar Oldu konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekildi?

2017 yapımı yerli komedi filmi Olanlar Oldu bu akşam televizyonda yayınlanacak. Ata Demirer ile Tuvana Türkay'ın başrolünde olduğu film hakkında bilgi almak isteyenler "Olanlar Oldu konusu nedir, oyuncuları kimler? Nerede çekildi?" diye soruyor.

OLANLAR OLDU KONUSU

Zafer ve annesi Döndü Hanım Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap’tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer’in yaptığı mavi turda olanlar olur! Zafer ünlü dizi oyuncusu Aslı ile tanışır ve ikili arasında önüne geçilemez bir çekim başlar. Ancak Aslı Döndü Hanım'ın ideal gelini olabilecek midir? Mehtap'ın babası İbrahim'in sinsi planları da Zafer ve ailesinin peşini bırakmayacaktır. Tüm bunların üstüne Aslı'nın eski sevgilisi de tatile dahil oluverir! Bu tatilde aşk, komedi ve talihsizlikler birbirini kovalayacaktır!

OLANLAR OLDU FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Ata Demirer'in başrolde yer aldığı Olanlar Oldu filmi, İzmir'in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık'ta çekildi.

OLANLAR OLDU OYUNCULARI

Ata Demirer - Zafer/Döndü
Tuvana Türkay - Aslı
Salih Kalyon - İbrahim
Ülkü Duru - Fahriye
Derya Alabora - Antula
Bedir Bedir - Ramazan
Seda Güven - Mehtap
Renan Bilek - Ortunç
Toprak Sergen - Serkay
Ali Yoğurtçuoğlu - Koray
Esat Polat Güler - Ahmet

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber