Geri Dön

Olay ayrılık sonrası flaş iddia!

ABD'li aktris Jennifer Aniston ile aktör ve senarist Justin Theroux, evliliklerine son veriyor. Aniston’un eski eşi Brad Pitt de geçen yıl Angelina Jolie’den ayrılmıştı. Aniston’un ayrılığına Pitt’in mesajlarının neden olduğu iddia edildi.

Olay ayrılık sonrası flaş iddia!

Ünlü oyuncular Jennifer Aniston (49) ile Justin Theroux (46) ayrılıyor. Çift, basın sözcüleri yoluyla yaptıkları açıklamada, geçen sene sonunda 2.5 yıllık evliliklerini sona erdirme kararı aldıklarını duyurdu.

Çiftin ayrılık kararı sosyal medyada da bomba etkisi yarattı. Amerikan dedikodu basını, Aniston’un, Angelina Jolie’den ayrılan Brad Pitt ile mesajlaştığını, hatta ikilinin bir doğum günü partisinde bir araya geldiğini ileri sürdü.

Brad Pitt (53), geçen yıl 6 çocuğunun annesi Angelina Jolie’den ayrılmıştı. Aniston ve Pitt, 2000-2005 yılları arası evliydi ve evliliğin bozulmasına Pitt’in 'Mr. ve Mrs. Smith' filmi setinde Jolie’ye âşık olması neden olmuştu.

İzzet Yıldızhan bayramda çocuklarına altın taktı!Dokuz çocuk babası ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, çocuklarına para vermek vermek yerine altın taktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber