Geri Dön

Olay görüntü sonrası ortaya çıktı!

Şef Hazer Amani, şarkıcı Sıla Gençoğlu ile arabada uyurken çekilen fotoğrafları sonrası ilk kez görüntülendi. Bir davete katılan Amani, Sıla ile ilgili sorulara, “İşimle gündemde kalmak istiyorum” yanıtını verdi.

Olay görüntü sonrası ortaya çıktı!

Şarkıcı Sıla ile aynı aracın içinde samimi bir şekilde görüntülenen şef Hazer Amani, geçtiğimiz günlerde Akaretler'de bir etkinliğe katıldı. Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Amani, Sıla ile hakkında çıkan aşk haberleriyle ilgili soruları, "Bugüne kadar işimle gündemde oldum, bundan sonra da öyle olmasını istiyorum. Bu konular hakkında konuşmayacağım" diyerek yanıtlamadı.

Amani, eşi Deniz Mumcuoğlu'nun bu olay sonrası sosyal medyadan kendisini takip etmeyi bırakmasıyla ilgil, "Konuşacağımı konuştum" demekle yetindi.

O FOTOĞRAFTAN SONRA TAKİBİ BIRAKTI
Deniz Mumcuoğlu'nun, eşi Hazer Amani'yi, Sıla ile çekilen fotoğrafından sonra sosyal medyada takip etmeyi bırakması dikkat çekti.

Bruce Willis kızının saçlarını traş ettiHollywood yıldızı Bruce Willis, karantina günlerinde sık sık evden paylaşımda bulunuyor. Willis, bu kez kızı Tallulah Willis'in saçlarını keserken bir video paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber