Geri Dön

Olay sözler: Nevin 250 bin TL değerinde araba istedi!

Mehmet Ali Erbil'den hamile kaldığını öne süren Nevin Hanım, "Mehmet Ali hasta ve yaşlıydı. Hamile kalacağıma ihtimal vermedim" dedi. 61 yaşındaki şovmen, "Benden 260 bin TL değerinde ikinci el araba istedi. 2-3 kere görüştüğüm insandan nasıl çocuk sahibi olabilirim?" karşılığını verdi. Canlı yayına bağlanan 27 yaşındaki şarkıcı ise "İyi değilim dediği için çocuğumu aldırdım. Çoçuğu aldırdıktan sonra çantama 5 bin dolar attılar" iddiasında bulundu.

Olay sözler: Nevin 250 bin TL değerinde araba istedi!

Şarkıcı Nevin'in, Vatan Gazetesi'nden Gülşen Yüksel Salt'a yaptığı açıklamalar şöyle:
"Hamile olduğumu 30 Ağustos’ta öğrendim. Şu an 6.5 haftalık hamileyim. Mehmet Ali çocuğu doğurmamı istemiyor. ‘Bebeği hemen aldır, ben hastayım bakamam. O çocuk kaç sene baba görecek. Doğurursan senin hakkında ne söylerler’ diyor.

İnanın psikolojim çok kötü. Sürekli yemek yiyorum, çirkinleştim, kilo aldım. Çok duygusalım, sürekli ağlıyorum. Bir de bunların üzerine Mehmet Ali ile ilgili çıkan haberler. Geçen gün bir kızla sevgili diye haberi çıktı. Yok Kıbrıs’a giderken iki kızla görüntülendi. İyi değilim.

Mehmet Ali’yi çok sevdim, kandım, inandım. Karı koca gibi 3 aydır her gün beraberdik. Sevdiğim adamdan hamile kaldım. Tabii ki doğurmak isteyeceğim. Ama inanın hamile kalacağım aklımın ucundan geçmedi. Adam hasta bir de yaşlı ya doğal olarak ihtimal vermedim.

"TEK İSTEDİĞİM NÜFUSUNA GEÇİRMESİ"

Mehmet Ali’ye ‘Bana boş kağıda şartlarını yaz, altına imzamı atarım. Senden mal mülk istemiyorum. Tek isteğim bu bebeği nüfusuna al, soyadını ver. İstersen sonra benden ayrıl. Ele güne karşı bu çocuğu kabul etmen gerekiyor. Sonuçta bir starsın’ dedim. Kabul etmiyor."

"KONUŞMAM"

3 çocuk babası Erbil, hamilelik sorularını, "Özel hayatım hakkında yorum yapmayacağım" diyerek geçiştirdi.

"ÇOCUĞU ALDIRDIM"

Nevin, Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programında çoçuğu aldırdığını açıkladı. Canlı yayına telefonla bağlanan 27 yaşındaki şarkıcı, "Kozyatağı'nda özel bir muayenede çoçuğu aldırdım. Çocuğu aldırmaya Mustafa Erbil ve yakın arkadaşıyla gitiim. Bu benim ilk hamileliğim. Onu sevdiğim için cocuğumu doğurmak istedim. Tek kırıldığım nokta '3 gün görüştüğüm insan' demesiydi. Biz 2-3 kere görüşmedik, 3 aydır birlikteyiz. Bana 'Hastayım, iyi değilim, çocuk sakat olabilir' dedi. Bu yüzden çocuğu aldırdım. Mehmet Ali Erbil vicdansızlık yapıyor" dedi.

Ondan en ufak bir şey istemedim. Araba istediğim haberi yalan. Şu an mağdur durumdayım. Yakın arkadaşı, 35 bin TL olan kiramı vereceğini söyledi. Ben de '30 bin yeter bana' dedim. Sonra benimle çok görüşememeye başladı. (Mehmet Ali’nin yeni sevgilisi) haberleri çıkınca, 'Yeni sevgili yapmışsın. Bana ikinci el araba al' dedim. 'Durumum yok' yanıtını verdi, ben de üstelemedim. Çocuğu aldırdıktan sonra çantama 5 bin dolar attılar ve beni bir daha arayıp sormadılar" ifadelerini kullandı.

ERBİL: BENDEN ARABA İSTEDİ

Şarkıcı Nevin'den önce yayına bağlanan ünlü şovmen ise "Aileye çok önem veirim. Bir çocuk iki insanın sevgisinden oluşur, böyle bir şey yok ortada. 2-3 kere görüştüğüm insandan nasıl çocuk sahibi olabilirim? Çocuklarımı sevgiyle büyüttüm. Daha önceki çocuklarım seviden doğmuş parçalarım. Nevin Hanım benden ikinci el araba istedi. Arabanın 260 bin TL fiyatı vardı. Nevin hamileliği sonlandırdı" şeklinde konuştu.

29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet