Geri Dön

Ölümden döndü

Burcu Şendir, kayak yaptığı sırada birinin kendisine çarpmasıyla, ölümden döndü. Hastaneye kaldırılan sosyetik güzel, bir gün sonra taburcu oldu

Ölümden döndü

Burcu Şendir, kayak yaparken ölümden döndü. Sosyetik güzel, Kartalkaya Nazlı Pist’te kaydığı sırada, bir kayakçının kendisine çarpmasıyla kanlar içinde yerde kaldığını söyledi. Şendir, “Çok hızlı kayıyordum. Arkadan bir ses duydum. Kafamı çevirdiğimde, adamın bana çarptığını gördüm. Sanki beynime atom bombası geldi. Sonrasını hatırlamıyorum” dedi.
Hemen hastaneye götürüldüğünü söyleyen sosyetik güzel, “Beyin kanamasından şüphelendiler. Bir gün müşahedede kaldım. Allah’tan kırık yok. Boynum, bileğim ve omzum kötü durumda... Bir hafta boyunlukla gezeceğim. Her yerim sarılı...” açıklamasını yaptı. Şendir, “Kafamda açılma olunca öldü sanmışlar. Çarpan kişi de kaçmış” diye konuştu.

Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendiYeşilçam'ın usta ismi ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber