Geri Dön

Olumsuz etkilenme davası

Işın Karaca, eski eşi Sedat Doğan’a, velayeti kendisinde olan çocuğunu olumsuz olaraketkilediğini belirterek dava açtı

Olumsuz etkilenme davası
Elif Altın

Işın Karaca, avukatı Levent Karakoç aracılığıyla, eski eşi Sedat Doğan hakkında suç duyurusunda bulundu. Şarkıcı, dokuz yaşındaki kızının fotoğrafçı babası için uyuşturucu madde bağımlısı olduğunu, yurt dışında işlediği suçlar nedeniyle aldığı hapis cezasının, velayeti kendisinde olan çocuğunu olumsuz olarak etkilediğini belirterek, şikayetçi olduğunu belirtti.  

Işın Karaca, avukatı Levent Karakoç aracılığıyla, eski eşi Sedat Doğan hakkında suç duyurusunda bulundu. Şarkıcı, dokuz yaşındaki kızının fotoğrafçı babası için uyuşturucu madde bağımlısı olduğunu, yurt dışında işlediği suçlar nedeniyle aldığı hapis cezasının, velayeti kendisinde olan çocuğunu olumsuz olarak etkilediğini belirterek, şikayetçi olduğunu belirtti.  Olayla ilgili soruşturmasını tamamlayan savcılık iddianamede, araştırmalara rağmen Doğan’a ulaşılamadığını, bu nedenle hakkında 10 Şubat 2020 tarihinde yakalama kararı çıkarıldığını, ancak bulunamadığı için de savunmasının alınamadığını belirtti. Aile Hukuku’ndan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali nedeniyle, fotoğrafçıya 3 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber