Geri Dön

Ömür Arpacı 'Güldür Güldür Show'un kadrosuna katıldı

Show TV'de yayınlanan 'Güldür Güldür Show' kadrosuna, flaş bir isim dahil oldu. Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi dizilerdeki rolleriyle hafızalara kazınan Ömür Arpacı Güldür Güldür'e katıldı.

Ömür Arpacı 'Güldür Güldür Show'un kadrosuna katıldı

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, sunuculuğunu Ali Sunal'ın yaptığı Güldür Güldür Show kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Ekranların sevilen ve başarılı ismi Ömür Arpacı, Tufan karakteri ile dahil oldu.

Ömür Arpacı ilk performansıyla büyük beğeni topladı.

ÖMÜR ARPACI KİMDİR?
Ömür Arpacı, 25 Ocak 1982 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldi. Trabzon'da liseler arası bir tiyatro yarışmasına katıldı fakat kadronun dolu olmasından dolayı kadroya alınmadı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim aldı. Televizyon kariyerine Çiçek Taksi dizisinde çok küçük bir rol ile başlayan oyuncu, Fırtına ve Avrupa Yakası dizilerinde oynadığı Karadenizli karakterler ile ön plana çıktı. Yalan Dünya adlı dizide Reis karakterini canlandırdı. Gülse Birsel ve Gani Müjde'nin yazdıkları ve yanlarına Haluk Bilginer'i de alarak jürilik yaptıkları skeçlerden oluşan bir yarışma programında oyuncu olarak yer aldı.

 

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber