Geri Dön

Önder Öztarhan'a 'Aslı Enver'le evlilik' sorusu!

Popçu Murat Boz'la bir dargın bir barışık devam eden ilişkisini 2019 yılında sonlandıran Aslı Enver'in, gönlünü iş insanı Önder Öztarhan'a kaptırdı. Hatta iş insanı, Enver'e ilk görüşte aşık olmuş ve iddialara göre evlilik teklifinde bulunmuştu. Emirgan’da objektiflere takılan Önder Öztarhan'a, 'Aslı Enver'le evlilik' sorusu yöneltildi.

Önder Öztarhan'a 'Aslı Enver'le evlilik' sorusu!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Aslı Enver'in kısa süre önce iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. 37 yaşındaki güzel oyuncu, sevgilisiyle sosyal medyadan takipleşmeye başladı.

Sakin tavırlarıyla dikkat çeken 49 yaşındaki iş insanının, Aslı Enver'e evlilik teklifinde bulunduğu iddia edildi. Önder Öztarhan, önceki gün Emirgan’da evine girerken objektiflere yansıdı.

SESSİZ KALMAYI TERCİH ETTİ
Bir aracın içinde arkadaşıyla görüntülenen Öztarhan, dakikalarca torpido gözünde bir şeyler aradı. Önder Öztarhan'a, Aslı Enver'le evlilik sorusu yöneltildi. İş insanı sorular karşısında sessiz kalmayı tercih edip, "İyi geceler" demekle yetindi.

Önder Öztarhana Aslı Enverle evlilik sorusu

"HER ŞEY İLK GÖRÜŞTE OLDU"
Öte yandan Önder Öztarhan, geçtiğimiz haftalarda 'Magazin Masası' programına yaptığı açıklamada, "Evet, bir ilişki başladı. Daha çok yeni. Şu an her şey yolunda, iyiyiz, güzeliz. Her şey ilk görüşte oldu" ifadelerine yer vermişti.

Önder Öztarhana Aslı Enverle evlilik sorusu

MURAT BOZ'DAN AYRILDI
'Kardeşim Benim' filminde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Murat Boz ile oyuncu Aslı Enver'in inişli çıkışlı ilişkisi Ekim 2019'da, evliliğin eşiğindeyken sonlanmıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber