Geri Dön

Onur Buldu paylaştı: Salihli’de yumurta gibi kokan otele giderken

'Güldür Güldür Show' adlı programda canlandırdığı tiplemelerle adından sıkça söz ettiren Onur Buldu, nostaljik bir paylaşıma imza attı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan oyuncu, arkadaşlarıyla tatile giderken otobüste çekildikleri bir fotoğrafı yayınladı.

Onur Buldu paylaştı: Salihli’de yumurta gibi kokan otele giderken

'Güldür Güldür Show'da rol alan oyuncu Onur Buldu, nostaljik bir paylaşıma imza attı. Sosyal medya hesabından oyuncu arkadaşlarıyla tatile giderken otobüste çekildikleri bir fotoğrafı yayınlayan Buldu geçmişi yad etti.

Ünlü oyuncu, yıllar önce çekilen bu karenin altına; "Sarp Apak ve dünyanın en yetenekli adamı Mehmet Demiralp... Salihli’de yumurta gibi kokan otele giderken" notunu düştü.

HASİBE EREN'DEN YORUM
Buldu'nun gönderisine oyuncu Hasibe Eren de kayıtsız kalamadı. Eren, arkadaşının paylaşımına; "Sarp’ın o yaştaki yaşam sevinci?" yorumunu yaptı.

Onur Buldu paylaştı: Salihli’de yumurta gibi kokan otele giderken

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber