Geri Dön

Onur Büyüktopçu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Onur Büyüktopçu biyografisi

Bu akşam ekrana gelecek olan Çarkıfelek yarışmasının sunucusu olan Onur Büyüktopçu kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında yayınlanan Lise Defteri adlı dizide yaşayan Onur Büyüktopçu sonrasında birçok dizide yan rollerde yer almasına rağmen tanınırlığını Kiralık Aşk dizisinde Koray rolü ile yakaladı. Peki Onur Büyüktopçu kimdir, kaç yaşında aslen nereli?

Onur Büyüktopçu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Onur Büyüktopçu biyografisi

Onur Büyüktopçu kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Çarkıfelek yarışmasının yeni sunucusu Onur Büyüktopçu kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında Lise Defteri adlı dizide yaşayan oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu popülerliği ise Kiralık Aşk dizisinde hayat verdiği Koray karakteri ile yakaladı. Peki Onur Büyüktopçu kimdir, aslen nereli?

ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

Onur Büyüktopçu (doğum- 24 Nisan 1982, İstanbul), Türk oyuncu, cast direktörü ve menajer. Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda rol aldı.

Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982'de İstanbul'da doğdu. Babası Çankırılı, annesi göçmendir. On sekiz yaşına kadar İzmir'de yaşadı ve öğrenimini burada tamamladı. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere'ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy'de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol aldı. 2015-2017 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray rolünü canlandırdı.2017-2019 yılları arasında TV8'de yayımlanan Yemekteyiz yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır.2019 yılında Show Tv 'de yayımlanan Damat Bayıldı adlı yarışmayı sunmuştur.24 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Kanal D'de yayımlanan Çarkıfelek adlı yarışmayı sunmaktadır.Oyunculuğunun yanında cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

Magazin Haberleri Bülteni (23 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet