Geri Dön

Orhan Ölmez: Bu kadar şiddet neden?

Şarkıcı Orhan Ölmez, Halkalı'da oturduğu sitenin otoparkında uğradığı bıçaklı saldırının ardından ilk kez konuştu.

Orhan Ölmez: Bu kadar şiddet neden?

Gürültü yüzünden tartıştığı komşuları tarafından darp edilerek 5 yerinden bıçaklanan Orhan Ölmez, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Hastanede tedavi altına alınan ünlü şarkıcı, "Tekrarlayan bir gürültü durumu vardı. 'Biraz sessiz olur musunuz? Arkadaşlar ev mi taşıyorsunuz? Taşıyorsanız biz de yardımcı olalım' dedik. Sonuç 4 kişinin darp etmesi ve bıçaklanma oldu. Yüzümüzü, vücudumuzu korkumaya çalıştık. Sağ bacakta 4 tane, sol bacakta bir tane bıçak darbesi var. Bu kadar şiddet neden? Bu kadar nefret neden? Cezai yaptırımların fazlasıyla arttırılmasını umut ediyorum" ifadelerini kullandı.

Orhan Ölmez'i hastanede ziyaret eden sanatçı dostları, 'geçmiş olsun' dileklerinde bulundu.

'Taksi' serisinin yıldızı Samy Naceri, İstanbul sokaklarında taksi kullandıDünyaca ünlü Fransız yapımı 'Taksi'nin başrol oyuncusu Samy Naceri, film görüşmesi için İstanbul'a geldi. Naceri, Cağaloğlu'ndaki bir taksi durağına gitti ama taksi bulamadı. Fransız aktör yaklaşık 20 dakika taksi beklerken, bu sırada hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Samy Naceri, bindiği taksinin direksiyonuna da geçti.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber