Geri Dön

Orhan Ölmez, Kayserililerle buluştu

Sanatçı Orhan Ölmez, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi'nde sahne aldı.

Orhan Ölmez, Kayserililerle buluştu

Orhan Ölmez, duygusal şarkılarla başladığı konserine hareketli parçalarla devam etti. Konser sırasında Kayseri'de ve böylesine coşkulu bir seyirci önünde bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Ölmez, Kayserililerle buluşmasını sağlayan Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.

Ünlü sanatçının konserine Kayserililer ilgi gösterdi ve salonu tıklım tıklım doldurdu. Sanatçının hayranları, söylenen bazı şarkılara eşlik etti.

Konser sonrası Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü, Orhan Ölmez'e teşekkür ederek, çiçek ve "Şehir Kültür Sanat" dergisi verdi.

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber