Geri Dön

Oyuncu Bryan Cranston corona virüsü yendi

'Breaking Bad' dizisinin yıldızı Bryan Cranston, corona virüse yakalandığını ve tedavi sonucu virüsü yendiğini duyurdu. 64 yaşındaki ABD'li oyuncu, 'Maske takın' uyarısında bulundu.

Oyuncu Bryan Cranston corona virüsü yendi

Bir döneme damgasını vuran 'Breaking Bad' dizisinin yıldızı Bryan Cranston, corona virüse yakalandığını açıkladı. Usta oyuncu, tedavi sonucu virüsü yendiğini, araştırmalar için plazma bağışında bulunduğunu söyledi.

Baş ağrısı, göğsünde daralma, tat ve koku duyusu kaybı gibi belirtiler yaşadığını belirten Cranston, Instagram paylaşımında şu ifadeyi kullandı:
"Sizi biraz daha sabırlı olmaya çağırmak istiyorum. Protokollere sıkı sıkıya bağlı kaldım ve hala öyle yapıyorum. Çok göz korkutucu ama 150 binden fazla Amerikalı bundan dolayı hayatını kaybetti. Ben şanslı olanlardan biriydim. Hafif belirtilerim var. Dileklerimi sıralıyorum ve sizi maske takmaya, ellerinizi yıkamaya ve sosyal mesafeyi korumaya davet ediyorum. Sağlıklı olun, sağlıklı kalın."

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber