Geri Dön

Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın velayet davasında sona gelindi!

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in üç yaşındaki çocuğunun velayetini almak için eski eşi Feyza Aktan’a açtığı velayet davasında sona gelindi. Özcan Deniz’in kız kardeşi Sibel Semerci ile Feyza Aktan’ın annesi Fatıma Damarcan tanık olarak dinlendi. Velayet duruşmanın ardından Özcan Deniz, sosyal medyada çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın velayet davasında sona gelindi!

Damla GÜLER / Milliyet.com.tr 
Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 8 Mart 2018 tarihinde evlenmişti. Bir çocuğu olan çift, anlaşamadıklarını belirterek, boşanmaya karar vermişti. Evliliklerini sonlandıran ikili, çocuklarının velayeti için ise davalık olmuştu. İstanbul Aile Mahkemesi'nde devam eden duruşmada taraflar bugün yine karşı karşıya geldi. Duruşma öncesi Özcan Deniz ile Feyza Aktan karşılaşmamak için ayrı yerlerde bekledi.

Basına kapalı olarak yapılan duruşma yaklaşık iki saat sürdü. Duruşmada ilk olarak Özcan Deniz’in kız kardeşi Sibel Semerci ile oturduğu sitenin elektrik teknisyeni Salih Yıldırım tanık olarak dinlendi. Özcan Deniz’in iki tanığının ardından Feyza Aktan’ın tanığı annesi Fatıma Damarcan dinlendi.

Özcan Deniz ile Feyza Aktanın velayet davasında sona gelindi

ÖZCAN DENİZ'DEN ÜÇ KELİME
Mahkeme, bir sonraki celsenin karar duruşması olduğunu belirterek, duruşmayı erteledi. Duruşma salonundan ilk olarak Feyza Aktan ile avukatı çıktı. Duruşma salonundan çıkan Özcan Deniz, “Ertelendi. Sonuç çıkmadı” dedi.

"SEN KREDİ KARTI DEĞİLSİN OĞLUM"
Duruşmanın ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özcan Deniz'in sert sözleri gündem oldu. Oğlu ile fotoğrafına uzunca bir not düşen şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

"Sen evlatsın... Kişilik hakları olan bir bireysin. Kimsenin şöhret basamağı, deney tahtası, hırs ve çıkar kapısı ve en önemlisi 'kredi kartı' değilsin. Senin küçük bedeninin arkasına sığınıp bunları yapan herkes, kimliği ne olursa olsun bize akıttıkları her damla gözyaşımızın hesabını yargı karşısında verecekler canım oğlum. Bastığın toprağa, aldığın her nefese kurban olacak güçlü bir baban var senin..."

Özcan Deniz ile Feyza Aktanın velayet davasında sona gelindi

'Yargı'nın yeni tanıtımı yayınladı! Ceylin, Ilgaz’a teslim oluyorKanal D’de ekranlara gelen ‘Yargı’ dizisinin yeni bölümünden yayınlanan çarpıcı tanıtımda; Ceylin’in (Pınar Deniz) tüm inadını bir kenara bırakması ve Ilgaz’a (Kaan Urgancıoğlu) itirafı dikkat çekiyor. Tanıtım izleyenlerin haftalardır beklediği romantik anların habercisi oluyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber