Geri Dön

Özcan Deniz'in kız kardeşinden Feyza Aktan'a karşı koruma kararı

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz'in kız kardeşi Sibel Semerci, kendisine hakaret ettiği ve iftira attığını iddia ettiği Feyza Aktan'a karşı koruma kararı aldırdı. Feyza Aktan 2 ay boyunca Sibel Semerci'ye yaklaşamayacak ve hakkında konuşamayacak.

Özcan Deniz'in kız kardeşinden Feyza Aktan'a karşı koruma kararı

Sibel Semerci avukatı Candaş Gürol aracılığı ile Bakırköy 1. Aile Mahkemesi'ne başvurdu. Mahkemeye sunulan dilekçede "Feyza Aktan müvekkilime karşı hasmane bir tutum içerisine girmiştir. Ortak tanıdıklarına müvekkilimi kötüleyici ve asılsız ifadeler kullanmakta ve özellikle sosyal medyada da müvekkilim aleyhine nahoş söylemlerde bulunmaktadır. İyi bir aile sahibi, işinde gücünde bir insan olan müvekkilim, Feyza Aktan'ın eylemlerinden endişe duymaktadır" denildi.

Özcan Denizin kız kardeşinden Feyza Aktana karşı koruma kararı

"MÜVEKKİLİMİN VE AİLESİNİN HUZURU KALMAMIŞTIR"
Dilekçede "Feyza Aktan'ın eylemleri nedeniyle müvekkilimin ve ailesinin huzuru kalmamıştır. Müvekkilim başarılı bir makyaj uzmanı olup üzerine atılmış asılsız iddialardan dolayı itibar kaybı yaşaması ihtimali nedeniyle de derin endişe duymaktadır."

"Feyza Aktan'ın müvekkilimin şahsını karalamak, aile düzenini bozmak, iş itibarını zedelemekten hiç çekinmediği halihazırdaki eylemlerinden anlaşılmaktadır. Söz konusu eylemlerin nereye varacağı, bir sonraki eylemin boyutunun ne olacağı belirsizdir. Zira karşı tarafın bu eylemlerinin artarak devam edeceği şeklinde söylemleri olduğu da öğrenilmiştir."

"Herkes gibi müvekkilin de huzurlu bir şekilde yaşamaya hakkı vardır. Fakat Feyza Aktan'ın eylemeleri nedeniyle müvekkilim hiçbir sebep yokken normal hayatına devam edememekte; her an stres, gerilim, tedirginlik ve korku yaşamaktadır. Feyza Aktan hakkında, müvekkilim lehine koruyucu ve önleyici tedbirler alınmasını talep ederiz" ifadeleri kullanıldı.

Özcan Denizin kız kardeşinden Feyza Aktana karşı koruma kararı

SEMERCİ'NİN İKİ AY SÜREYLE KORUNMASINA KARAR VERİLDİ
Bakırköy 1. Aile Mahkemesi de Sibel Semerci'nin iki ay süreyle korunmasına karar verdi.  Feyza Aktan 2 ay boyunca Sibel Semerci'ye yaklaşamayacak ve Semerci hakkında hakaret, tehdit, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunamayacak.

Özcan Denizin kız kardeşinden Feyza Aktana karşı koruma kararı

OLAYIN GEÇMİŞİ
Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz,  2018 yılında Feyza Aktan ile evlendi. Bir oğlu olan çift, 2 yıl önce anlaşmalı olarak boşandı.

Feyza Aktan, geçtiğimiz aylarda fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek eski eşi Özcan Deniz hakkında çeşitli suçlardan şikayetçi oldu, Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında korunma talep etti. Mahkeme, abi ve kardeşin 2 ay süreyle Feyza Aktan'a yaklaşmamasına karar verdi.

Ardından Özcan Deniz, oğlu Kuzeyin velayetini almak için dava açtı. Son olarak da Özcan Deniz hakkında yaralama suçundan dava açıldı. Tüm bu süreçler devam ederken de Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in kız kardeşi Sibel Semerci sosyal medyada karşı karşıya geldi.

Yağmur Aşık'a hapis şoku!Eski milli futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık'ın çekişmeli boşanma davasında, mahkeme Yağmur Aşık'ın 3 günlük zorlama hapsine karar verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet