Geri Dön

Özge Özder: Ben artık sete başlıyorum

Geçtiğimiz ay kızı Luna'yı dünyaya getiren Özge Özder, ara verdiği setlere geri dönüyor. 'Sadakatsiz' dizisinde Doktor 'Derya Samanlı' karakterine hayat veren oyuncu, kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Bir süredir sosyal medya paylaşımlarına da ara veren Özge Özder, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. 42 yaşındaki oyuncu, yoğunluktan dolayı paylaşım yapamadığını söyledi.

ANAYIM BEN, VAKİT YOK"
"Beni merak etmişsiniz, çok haklısınız. Çünkü artık story atamıyorum. Anayım ben vaktim yok! Şaka bir yana gerçekten günler birbirine bağlanıyor. Her gün bir öncekinin aynısıymış gibi oluyor. Hep aynı şeyleri yapıyor gibi oluyor ama aslında her gün birbirinden daha güzel. Story atmak biraz lüks kaldı. Evdeyiz, Luniş çok iyi. Her şey çok yolunda. Ben artık sete başlıyorum. Aylar sonra ilk defa saçımı boyatacağım. Bu hafta itibarıyla çalışmaya başlıyorum. Sormuşsunuz, diyet yapmıyorum. Yine sormuşsunuz, hiçbir şey uygulamıyorum. Lohusalıkta öyle şeyler yapmıyoruz biliyorsunuz. Yüzüme de herhangi bir uygulama yaptırmıyorum. Korse kullanmaya hayır, henüz başlamadım. Herkes Luna'nın yüzünü merak ediyor. Yakında 40'ı çıkacak zaten. 40'ı bir çıksın, bakacağız bakalım. Karar verirsiniz. Kime benziyor?"

Özge Özder: Ben artık sete başlıyorum

"AY KIZIM BENİM"
2018 yılında nikah masasına oturan Özge Özder ile müzisyen Sinan Güleryüz, mutluluklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirmişti. Eşi ile birlikte çekilen karnı burnunda karelerini paylaşan Özder, gönderisine, "Kucağımızdasın artık. Hoş geldin ay kızım" notunu düştü. 34 yaşındaki Güleryüz, eşinin paylaşımına, "Dünya güzelim. Senin ve benim parçam geldi yanımıza artık. Ay kızım benim. Aramıza hoş geldin" yorumunu yapmıştı.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet