Geri Dön

Özge Özder: Minik tırtılım bugün 'Anne' dedi

Müzisyen eşi Sinan Güleryüz ile birlikte Bodrum'da tatil yapan Özge Özder, kızı Eva Luna'nın kendisine ilk kez 'Anne' dediğinde yaşadığı mutluluğu takipçileriyle paylaştı.

Özge Özder: Minik tırtılım bugün 'Anne' dedi

2018 yılında dünyaevine giren ve kızları Eva Luna'yı dört ay önce kucağına alan Özge Özder-Sinan Güleryüz çifti, sezonu açtı. Şu sıralar Bodrum'da tatil yapan ikiliden Özder, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

"MİNİK TIRTILIM BUGÜN 'ANNE' DEDİ"
Kızının kendisine ilk kez 'Anne' dediğini ifade eden Özge Özder, mutluluğunu dile getirdi. Ailece birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan ünlü oyuncu, gönderisine, "Benim minik tırtılım bugün 'Anne' dedi... Bana 'Anne' dedi benim ay ışığım, ay kızım..."

"Hem de defalarca, hem de bile isteye, hem de beni çağırarak, üst üste... (Tam da bu mekanda, saat 20:00 sularında...) Bir kelime ki dünyaları verirsin hiç düşünmeden... Senin varlığını hissettiğim günden bu yana şükretmediğim tek günüm yok minik mucizem..."

"Ömrüm oldukça gölgen olacak o annen... Varlığına bin şükür... " notunu düştü. İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Özder'in paylaşımına takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

Özge Özder: Minik tırtılım bugün Anne dedi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber