Geri Dön

Özge Özpirinçci'nin tartışmalı nikah şahidi!

Bebek sahibi olmaya hazırlanan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, yaklaşık bir hafta önce Marmaris’te sade bir nikâh töreniyle evlendi. Oyuncu çiftin nikah şahitleri tartışma konusu oldu.

Özge Özpirinçci'nin tartışmalı nikah şahidi!

Posta gazetesinden Uğur Alkapar'ın, "Tartışmalı Şahit" başlıklı yazısı şöyle:
"Özge Özpirinçci sadece oyunculuğuyla değil, duruşuyla da kalbimizde özel bir yere sahip. Bugüne dek kadın hakları konusunda söyledikleriyle, davranışlarıyla, ‘kadınların nafaka hakkına dokunmayın’ başlıklı çağrı metnini imzalamasıyla sevgimizi ve saygımızı kazanmış bir isim. Ama geçen hafta Marmaris’te Burak Yamantürk ile evlenen Özge Özpirinçci’nin nikah şahidi tartışma konusu oldu.

Şahidi, Avukat Nail Gönenli'ydi. Nail Gönenli oyuncu Efecan Şenolsun’u taciz davasında savunurken davacı Elit İşcan için 'Af buyurun sevişme sahnelerinde oynuyor. Oynadıkları filmlere bakın. Avukatlıkta bir bayan meslektaşım kucağıma oturmaz ama bu sektörde bunlar çok normal' demesiyle tepki çekmişti.

Özge Özpirinçcinin tartışmalı nikah şahidi

Olumlu tarafından bakıp mahkemenin üstünden geçen aylar içerisinde Özge Özpirinçci’nin, Nail Gönenli’nin kullandığı dilin neden çirkin olduğunu anlattığını ümit ediyorum. Doğruyu görmesi için herkese şans vermeliyiz diye düşünüyorum."

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber