Geri Dön

Özge Ulusoy veliahtını açıkladı

Adana'da gerçekleştirilen Fashion Breeze Adana defilesinde moda rüzgarı esti. Özge Ulusoy, Wilma Elles, Ece Gürsel, Açelya Kartal, Hande Taşkın gibi ünlü mankenler, podyumda boy gösterdi.

Özge Ulusoy veliahtını açıkladı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Valiliği, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası ve Adana Büyükşehir Belediyesi'nin desteklediği organizasyon hakkında, ilin isminin moda ile de anılıyor olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi ve Adana modasına desteklerinin süreceğini belirtti.

"UZUN YILLAR DAHA İŞİMİ SEVEREK YAPACAĞIM"

Defile öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özge Ulusoy, yeni jenerasyonda çok başarılı mankenlerin olduğunu söyledi. Ünlü model, veliahtı olarak Miss Exclusive of the World üçüncü güzeli Açelya Kartal'ı gösterdi. Veliahtını ilan etmesinin mankenliği bırakacağı anlamına gelmediğini vurgulayan Ulusoy, uzun yıllar daha işini severek yapmaya devam edeceğini söyledi.

Özge Ulusoy veliahtını açıkladı

"ÇOCUKLUK HAYALİM ASTRONOT OLMAKTI"

Adana'da gelinlik defilesinde podyuma çıkacak olan Ulusoy, "Evlilik hayaliniz var mıydı?" soruna esprili bir yanıt verdi.

Çocukluğumda hiç gelinlik hayali kurmadım. Küçükken astronot olma hayalim vardı. Astronot olamadım ama ona yakın bir meslek olan mankenliği seçtim. Devamlı havadayız, sürekli uçakla seyahat ediyoruz.

Özge Ulusoy veliahtını açıkladı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber