Geri Dön

Özgür Ozan: Gençlik böyledir gelir gider

Kanal D'de ekrana gelen 'Arka Sokaklar' dizisinde hayat verdiği Hüsnü Çoban karakteri ile uzun yıllardır izleyici karşısına çıkan Özgür Ozan, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Özgür Ozan: Gençlik böyledir gelir gider

Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği Hüsnü Çoban karakteriyle dikkat çeken ve son dönemlerde diziden ayrılacağı konuşulan Özgür Ozan popüler filtrelerden birini kullandı.

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü oyuncu Ozan, son paylaşımı ile büyük ilgi gördü. Yaşlandırma filtresi kullandığı fotoğrafını paylaşan Özgür Ozan, şu notu düştü: 'Gençlik böyledir gelir gider ve kırılır sonra kolun kanadın; koşarsın pencereden pencereye...'

'Gençlik böyledir gelir gider' notu ile paylaşımda bulunan Ozan, filtre ile kendini yaşlandırırken sosyal medya kullanıcıları tarafından Einstein'a benzetildi.

Özgür Ozan: Gençlik böyledir gelir gider

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber