Geri Dön

Özlem Yıldız sessizliğini bozdu

Sunucu Özlem Yıldız, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz günlerde oğlunun yanında gözaltına alınan eski eşine destek olan Yıldız, ’Biz güçlü bir aileyiz’ dedi.

Özlem Yıldız sessizliğini bozdu

Özlem Yıldız’ın eski eşi Sinan Serter oğlu Demir ile Uludağ’a tatile gitmişti. Serter, alacaklıların şikayeti üzerine Uludağ’da jandarma ekipleri tarafından oğlunun yanında gözaltına alınmıştı. Haberi alan Özlem Yıldız, hemen oğlunun yanına gitmiş ve bu süreçte de eski eşine destek olmuştu.

Konuyla ilgili sessizliğini bozan Yıldız, "Kurşun döktürdüm, hep dua okuyorum. Sinan’ın yaşadığı sıkıntılı bir süreç. Hep söylediğim bir şey var; Allah düşmanımın başına vermesin. Bunlar ticaret hayatından herkesin başına geliyor. Biz aile olarak bundan çok etkilendik. Eski eşimin olması bir şey değiştirmiyor, sonuçta çocuğumun babası. Hayatımın sonuna kadar da hep böyle kalacak. Çok etkilendim, çok üzüldüm ama hayat bizi sınavlarla test ediyor. Biz güçlü bir aileyiz" ifadelerini kullandı.

39 yaşındaki sunucu, "Demir’in babası ile yaptığı üç günlük bir tatildi bu. Demir etkilenmesin diye 2 gün daha kaldım. Anne olmak çok büyük sorumluluk. Hayatta bu tip testlerden geçerken kendinizden önce hep evladınızı düşünüyorsunuz. Daha 11 yaşında, bu olaydan etkilenmesin diye elimden gelen her şeyi yaptım. Bu konu hakkında ilk kez konuşuyorum, artık kapansın" dedi.

5 Temmuz 2020 Magazin Haberleri BülteniGünün öne çıkan magazin haberlerini sizler için derledik.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber