Geri Dön

Paylaşmaya doyamıyor! Demet Özdemir'den yeni tatil pozu

Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç'la birlikte güney sahillerinde denizin ve güneşin keyfini çıkarıyor. Tatil paylaşımlarına devam eden güzel oyuncu, son olarak beyaz mayosuyla teknede poz verdi.

Paylaşmaya doyamıyor! Demet Özdemir'den yeni tatil pozu

Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrol oynayan Demet Özdemir, yaz aylarında ise Şükrü Özyıldız'la birlikte rol aldığı filmi çekti. Film çekimlerinin tamamlanmasından sonra dinlenmeye çekilen Özdemir, Instagram paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

Güzel oyuncu, sevgilisi Oğuzhan Koç'la birlikte güney sahillerinde tatile çıktı. Eylül ayında güneşin ve denizin keyfini çıkaran Özdemir, yaptığı tatil paylaşımlarıyla beğeni topluyor.

BEYAZ MAYOSUYLA POZ VERDİ
Tekne keyfi yapan Özdemir, son olarak ise beyaz mayosuyla çekilen bir pozunu paylaştı. Güzel oyuncu, paylaşımına; "Özel içeriğimi beğendin mi?" notunu düştü.

Paylaşmaya doyamıyor Demet Özdemirden yeni tatil pozu

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber