Geri Dön

Penelope Cruz eşi Javier Bardem ile müzikal yapmak istiyor

Eşi Javier Bardem'i 'Being the Ricardos' filminde şarkı söylerken görünce çok beğendiğini söyleyen Penelope Cruz, hayalinin, Bardem ile aynı müzikalde oynamak olduğunu söyledi.

Penelope Cruz eşi Javier Bardem ile müzikal yapmak istiyor

Dünyaca ünlü oyuncu Penelope Cruz, eşi Javier Bardem ile birlikte aynı projede yer almayı iple çekiyor.

Entertainment Tonight’a konuşan 47 yaşındaki İspanyol yıldız, son olarak 'Being the Ricardos' filminde Nicole Kidman ile başrolde oynayan eşi Javier Bardem ile bir müzikalde yer almak istediğini açıkladı.

Cruz, “Bunu çok istiyorum. Kocamı Being the Ricardos’ta şarkı söylerken izledim ve inanılmaz bir iş çıkarmıştı!” diye konuştu. Penelope Cruz, 2009’da Rob Marshall‘ın Nine adlı müzikalinde rol almıştı.

"DANS VE MÜZİĞE HAYRANIM"
“Ben Nine filmini yaptığımda da o aynı şeyi hissetmişti. Şarkı söyleyip söyleyemeyeceğime dair bir fikrim yoktu ama Rob Marshall birkaç denemeden sonra beni yapabileceğime ikna etti” diyen Cruz, “18 yıl boyunca dans ettim, bale yaptım. Dans ve müzik dünyasına çok hayranım. Bana göre çok güçlü bir sanat, hatta sinemadan bile. Dolayısıyla bence müzikal türü bir rüya gibi. Sadece bir kez yaptım, umarım bir gün tekrar edebilirim” şeklinde konuştu.

Penelope Cruz eşi Javier Bardem ile müzikal yapmak istiyor

FOTOĞRAFLAR: AVALON

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber