Geri Dön

Perşembenin galibi yine 'Camdaki Kız' oldu

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı 'Camdaki Kız’ın son bölümü, seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu.

Perşembenin galibi yine 'Camdaki Kız' oldu

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Kanal D dizisi 'Camdaki Kız', 25 Kasım'da ekranlara gelen 21’inci bölümü ile günün en çok izlenen yapımı oldu.

Kantar Medya’nın verilerine göre; Camdaki Kız, Total kategorisinde 8,60 reyting ve yüzde 20,05 izlenme payıyla, AB kategorisinde 9,76 reyting ve yüzde 23,90 izlenme payıyla, ABC1 kategorisinde ise 10,56 reyting ve yüzde 23,47 izlenme payıyla üç kategoride de birinci oldu.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Nalan, Cana ile Adil’i birlikte görmenin şokunu yaşarken, Sedat’a gördüklerini anlattı. Sedat’ın kendisine anlattıklarıyla tatmin olmayan Nalan, soluğu Cana’nın evinde aldı. Rafet ile arasını düzelten Sedat, yeni otellerinin basın toplantısında güç gösterisi yapmayı planlarken, Nalan’a odaklanan basın Sedat’ın planını bozdu. Muzo, Gülcihan’ın yoğun ısrarları üzerine Melisa’yı konağa yemeğe getirdi. Yemekte tüm aileyi etkilemeyi başaran Melisa’nın dövmesini gören Sedat; onunla geçmişini hatırladı. Hayri’nin konağa beklenmedik ziyareti ise Muzo ve Melisa’ya gergin anlar yaşattı.

Perşembenin galibi yine Camdaki Kız oldu

Dizinin oyuncu kadrosunda; Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

'Nalan' karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı 'Camdaki Kız', yeni bölümleriyle perşembe akşamları Kanal D’de.

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber