Geri Dön

Perşembenin galibi yine 'Camdaki Kız' oldu

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı 'Camdaki Kız'ın 2 Aralık'ta yayınlanan bölümü, seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu.

Perşembenin galibi yine 'Camdaki Kız' oldu

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her bölümü ile adından söz ettiren dizisi 'Camdaki Kız', önceki akşam 22’inci bölümü ile ekrana geldi. Kantar Medya’nın verilerine göre; dizinin son bölümü, Total kategorisinde 8,29 reyting ve yüzde 19,47 izlenme payı ile, AB kategorisinde 10,89 reyting ve yüzde 25,88 izlenme payı ile, ABC1 kategorisinde ise 10,55 reyting ve yüzde 23,14 izlenme payı ile üç kategoride de birinci olarak, günün en çok izlenen yapımı oldu.

Camdaki Kız’ın bu bölümünde; Hayri’nin Melisa’yla karşılaşmaması için Hayri’ye yüklenen Muzo, yaptığı ani çıkışla konaktaki herkesi şaşırttı. Melisa’nın kim olduğunu hatırlayan Sedat, abisini korumak ve Melisa’yı ailesinden uzaklaştırmak adına onunla yüzleşti, ancak hiç beklemediği bir tehditle karşılaştı. Adil’deki değişimi hisseden Feride, olan biteni anlamak için Nalan’dan babasını takip etmesini istedi. Önce kızının mezarlığına, ardından da Cana ile buluşmaya giden Adil’i takip eden Nalan, hesap sormak için soluğu ikisinin yanında aldı.

Perşembenin galibi yine Camdaki Kız oldu

'Nalan' karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şeri-foğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor. Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her perşembe akşamı Kanal D’de.

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber