Geri Dön

Pete ve Ejderhası filmi konusu nedir? Pete ve Ejderhası başrol oyuncuları kimlerdir? Film kaç yılında ne zaman çekildi?

Pete ve Ejderhası filmi bu akşam ekranlara geliyor. Çekimleri ABD'de gerçekleştirilen büyük bir ilgi gören Pete ve Ejderhası filmi ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Peki Pete ve Ejderhası filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimlerdir?

Pete ve Ejderhası filmi konusu nedir? Pete ve Ejderhası başrol oyuncuları kimlerdir? Film kaç yılında  ne zaman çekildi?

PETE VE EJDERHASI KONUSU NE?

Yaşlı ahşap oymacısı Bay Meacham, yıllardır mahalle çocuklarını Kuzeybatı Pasifik'te yaşayan acımasız ejderha hikayeleri anlatan neşeli bir adamdır. Orman bekçisi olarak çalışan kızı Grace bu hikayeleri gerçeklikten uzak bulsa da günün birinde ormanda yaşayan Pete ile tanışır. 10 yaşında, ailesi ve evi olmayan gizemli bir çocuk olan Pete ormanda Elliott isimli yeşil, dev bir ejderhayla birlikte yaşadığını iddia etmektedir. Pete'in anlattığı ejderha Elliott, Bay Meacham'ın hikayelerindeki ejderhaya son derece benzemektedir. Grace, babası Jack'in ve 11 yaşındaki Natalie'nin yardımıyla Pete'in geldiği, ait olduğu yeri ve ejderhayla ilgili gerçeği ortaya çıkartmak için yola koyulur…

PETE VE EJDERHASI OYUNCULARI

Bryce Dallas Howard, Robert Redford, Oakes Fegley

Çağla Şıkel ve çocuklarından Emre Altuğ'a sürpriz doğum günü!Eski manken Çağla Şıkel, oğulları Uzay ve Kuzey’le birlikte eski eşi Emre Altuğ’un doğum gününü kutladı. Şıkel, çocuklarıyla birlikte ünlü şarkıcıya sürpriz yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet