Geri Dön

Peter Bing torunlarını mirasından men etti

Geçtiğimiz yıl intihar eden ABD'li iş insanı Steve Bing’in trilyoner babası Peter Bing; torunu olan ünlü İngiliz model Elizabeth Hurley’in oğlu Damian’ı ve üvey kız kardeşi Kira Kerkorian'ı mirasından men etti.

Peter Bing torunlarını mirasından men etti

Geçen yıl intihar eden Amerikalı iş adamı Steve Bing’in (54) eski tenisçi Lisa Bonder’dan olan kızı Kira Kerkorian (21) ve ünlü İngiliz model Elizabeth Hurley’den doğan Damian (17), dedelerinin açtıkları dava ile karşı karşıyalar. Bing’in babası trilyoner Peter Bing; mirasından pay alamamaları için Kira le Damian’ı torunluktan reddetti.

EVLİLİK DIŞI DOĞDUKLARI İÇİN
Bing, evlilik dışı dünyaya geldikleri için iki kardeşi mirasçıları arasından çıkardı ve vasiyetinde yer alan torunlarının sayısını yarıya indirdi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK
Elizabeth Hurley, oğlunun en az 180 milyon dolarlık mirastan men edilmesine isyan etti. Naomi Campbell, Hugh Grant ve Tamara Mellon gibi isimler de İngiliz modele destek oldu.

Peter Bing torunlarını mirasından men etti

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber