Cadde Pınar Altuğ amuda kalktı! Esnekliğini konuşturdu

Pınar Altuğ amuda kalktı! Esnekliğini konuşturdu

18.12.2023 - 07:46 | Son Güncellenme:

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran efsane dizi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Meltem karakteriyle hafızalarımıza kazınan Pınar Altuğ, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla sıkça adından söz ettiriyor. Her paylaşımı olay olan ünlü isim bu defa yoga yaptığı anları paylaştı.

Pınar Altuğ amuda kalktı Esnekliğini konuşturdu

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'daki 'Meltem' karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ, kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti. Oyuncu çift, 2009'da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Haberin Devamı

"YAĞMUR'LA BİRLİKTE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ"

Mutlu evlilikleriyle parmak ısırtan çiftten Pınar Altuğ, eşi ile arasındaki dokuz yaş farkın sürekli magazin gündeminde olmasıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Bu aşk birilerine gösteri olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama kafasıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, beraber vakit geçirmekten keyif aldık, o arada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik. Çok şanslıyız ki bu evlilik güzel bir kız çocuğu ile taçlandı. Su bebek oldu bir genç kız. Yağmur’la birlikte olmaktan ve ortak bir hayat sürmekten çok mutluyuz.

Pınar Altuğ amuda kalktı Esnekliğini konuşturdu

FRANSA'DA YOGA YAPTI

Pınar Altuğ son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Her paylaşımı çok konuşulan ünlü isim bu defa esnekliğini konuşturduğu pozlarıyla gündem oldu.

Pınar Altuğ amuda kalktı Esnekliğini konuşturdu

ÖVGÜ TOPLADI

49 yaşındaki Pınar Altuğ spor yaptığı anları peş peşe paylaştı. Amuda kalkan ünlü oyuncunun o anları kısa sürede gündem oldu. Tatilde de sporunu aksatmayan Pınar Altuğ yoga paylaşımı ile övgüleri topladı.

Pınar Altuğ amuda kalktı Esnekliğini konuşturdu