Geri Dön

POPSTAR’DA BURCU VAKASI

Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Serdar Ortaç ve Demet Akalın’ın jüri üyeliklerini üstlendiği Popstar 2013 yarışması, önceki akşam Star TV’de ekrana geldi.

POPSTAR’DA BURCU VAKASI

Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu üstlendiği yarışma Twitter’da gündem konusu oldu.
Esmersoy’un sürekli hata yapması ve solaryumlu bronz hali eleştiri yağmuruna tutuldu. Twiter’da “Burcu Esmersoy hiç olmamalıydı mıy mıy edip durdu. Kız önceden güzeldi, şoka girdim görünce mahvettmiş kendini”, “Burcu Esmersoy’un suratında tüp mü patlamış acaba” ve “Burcu Esmersoy’un sunuculuğu bırakması için nereye başvurmak lazım? gibi birçok tweet atıldı.

İŞTE OLAY YARATAN SÖZLER

POPSTAR’DA BURCU VAKASI

OLAYLI AÇILIŞ

‘Popstar 2013’ün önceki akşam yayınlanan ilk bölümünde olay vardı. Jüri üyelerinden Bülent Ersoy’un Demet Akalın için “O manken kız” demesi üzerine başladı gerginlik. Akalın, reklam arasında Diva’nın kulağına eğilip “Böyle konuşmaya devam edersen hiç hoş olmayacak” karşılığını verdi. Tarafların küfürleştiği öne sürüldü.

Demet Akalın ile Esra Balamir buluştuŞarkıcı Demet Akalın, corona virüsü yakalanan ve hastalığı yenen arkadaşı Esra Balamir ile bir araya geldi. Akalın o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber