Geri Dön

Poz verdiler 2 ton mama aldılar

Ünlü isimler barınaklardaki hayvanlar için objektif karşısına geçti. Bu özel proje kapsamında barınaklara iki ton mama bağışlandı

Poz verdiler 2 ton mama aldılar

Türkiye’nin ilk lifestyle web sitesi Oggusto, ünlülerle ortak bir projeye imza attı. İş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri, ‘Minik Aşk’ diye tanımladıkları hayvanlarıyla objektif karşısına geçti. Tamer Yılmaz’ın Pera Palace’ta görüntülediği isimler, kedi ve köpekleriyle dans edip poz verdi. Royal Canin markası, çekime katılan her isim için 200 kilo, toplamda 2 ton mama bağışladı.

Projede Tyson adlı barınaktan aldığı köpeğiyle yer alan Pınar Sabancı, “Köpeklerim en iyi arkadaşlarım, çocuklarım. Hayatımıza güzellik katan, ailemizin vazgeçilmez üyeleri” derken, Matilda ve Leon adlı köpekleriyle poz veren modacı Ezra Çetin ise; “İkisini de bir yıl içinde evlat edindim. Benim için evlatlarımın sevgiyle büyümeleri yeterli, çünkü onlar düşüncesiz insanlar tarafından incitildiler, şimdi mutlu olma zamanı” şeklinde konuştu.

‘MİNİK AŞK’LARA ÖZEL PROJE

Ünlü isimlerin hayvanlarıyla poz verdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında, hayvan barınaklarına iki ton mama bağışlandı

Türkiye’nin ilk lifestyle web sitesi Oggusto’yu kuran Özlem Güsar, iş ve sanat dünyasının tanınmış isimleriyle özel bir projeye imza attı.
Hayvanlar için gerçekleştirilen proje kapsamında, hayvan tutkunu ünlü isimler ‘minik aşkları’yla poz verdi. Projede yer alan isimler arasında; Pınar Sabancı, Sinem Güven, Tanem Sivar, Ezra ve Tuba Çetin, Gonca Vuslateri, Evren Kayar, Özlem Avcıoğlu ve Hümeyra da vardı. Bir aşk hikayesi konseptiyle Pera Palace’ta gerçekleşen çekimi usta fotoğrafçı Tamer Yılmaz üstlendi.
Renkli görüntülerin yaşandığı çekimlerde yer alan ünlüler, zaman zaman köpekleriyle ve kedileriyle dans etti. Projeye katılan her isim için barınaklara 200 kilo mama bağışlayan Royal Canin markası, toplamda iki tondan fazla mama bağışladı.

Magazin Haberleri Bülteni (6 Temmuz 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber