Geri Dön

'Ramo'da flaş ayrılık! Yiğit Özşener'den veda mesajı

Show TV'de yayınlanan 'Ramo' dizisi son olarak 26. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümün final sahnesinde; Ramo, dokunulmazlık alarak kendi krallığını ilan etmek isteyen Yavuz'u öldürdü. Dizide Yavuz'u canlandıran ünlü oyuncu Yiğit Özşener de 'Ramo'ya veda etti.

'Ramo'da flaş ayrılık! Yiğit Özşener'den veda mesajı

Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum ve Yiğit Özşener'in başrollerde oynadığı 'Ramo' dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Dokunulmazlık alan Yavuz, Ramo'yu karşısında görünce büyük şok yaşadı.

Yavuz, Ramo'yu tehdit ederken, Ramo tereddütsüz şekilde Yavuz'u vurarak öldürdü. Ünlü oyuncu Yiğit Özşener de son bölümde 'Ramo' dizisine veda etti.

'Ramo'dan 26. bölümde ayrılan başrol oyuncusu Yiğit Özşener, sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı. Özşener, paylaşımına; "Dünyalılar! Dünya, gücün değil vicdanın etrafında döner. Ve zaman - hep değilse de sıklıkla – hak edilmemiş payeleri geri almayı da, hak edilmiş ama verilmemiş olanları vermeyi de bilir. Yavuz Bey sizleri selamlar. Perde kapanır. Veda" notunu düştü.

Ramoda flaş ayrılık Yiğit Özşenerden veda mesajı

28 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni28 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet