Geri Dön

Rebel Wilson kilo verme sırlarını anlattı

'Pitch Perfect', 'Bridesmaids' ve 'Jojo Rabbit' gibi filmlerle tanınan oyuncu Rebel Wilson, yorucu egzersizler yapmadan ve hiç aç kalmadan 30 kilo verdiğini açıkladı. 2020'yi 'Sağlık Yılı' ilan eden Wilson, son bir senede adeta bambaşka biri oldu.

Rebel Wilson kilo verme sırlarını anlattı

Geçtiğimiz yıl ocak ayından beri verdiği kilolarla gündemde olan oyuncu Rebel Wilson, Shape Dergisi'ne konuştu.

Wilson, bu süreçte yaptığı aşırı hızlı olmayan düzenli yürüyüşlerin etkisini gördüğünü ifade etti.

Kontrollü yürüyüşün, kilo verip vücudundaki fazla yağlardan kurtulmasının anahtarı olduğunu belirtti. Bugüne kadar sağlığı hakkında çok da derin düşüncelere dalmadığını ama 40 yaşına girerken bu konu üzerine yoğunlaştığını anlattı.

"BAZI ŞEYLERİ NASIL DOĞRU YAPABİLECEĞİMİ BİLMİYORDUM"
Avustralyalı oyuncu, ileride bir bebek sahibi olmak için yumurtalarını dondurmaya karar verdiğini ve uzmanların kendisine daha sağlıklı bir yaşam önerdiğini söyledi.

Rebel Wilson, bu konuşmanın ardından daha önce sağlığına gereken önemi vermediği için üzüldüğünü ve duygusallaştığını anlattı. Wilson, "Sağlığım o dönemde benim önceliğim değildi. Bazı şeyleri nasıl doğru yapabileceğimi bilmiyordum" ifadelerini kullandı.

"İNZİVAYA ÇEKİLDİM"
Sağlık yolculuğu sırasında bir süre Avusturya'da bir tür sağlık inzivasına çekildiğini söyleyen Rebel Wilson, bu süreçte düzenli yürüyüşün sağlık için ne kadar önemli olduğunu fark ettiğini sözlerine ekledi. Wilson, sonra da bunun hayatının günlük rutinine dönüştüğünün altını çizdi. Ünlü oyuncu, yürüyüşler sırasında da o anları eğlenceli hale getirmek için podcast yayınları dinlediğini anlattı.

BESLENME ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİ
Rebel Wilson, bu süreç içerisinde 2020'nin sonuna kadar 74 kiloya inmeyi hedeflediğini ve bu amacına da ulaştığını anlattı. Wilson, birkaç ay önce verecek dört kilosu daha kaldığını açıklamıştı, şimdi de tam hedefe ulaşmış durumda. Avustralyalı oyuncu, ayrıca sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirdiğini ve yüksek protein içeren besinler tüketmeye başladığını da sözlerine ekledi.

Magazin Haberleri Bülteni (23 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet