Geri Dön

Recep İvedik filmi nerede çekildi? Recep İvedik 1 oyuncuları ve konusu...

Şahan Gökbakar'ın tipleme filmi Recep İvedik, 2008 yılında vizyona girdi. Seri halindeki yapımın ilk filmidir. Filmde Recep'in bulduğu cüzdan ile macera başlar. Recep İvedik 1 filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Recep İvedik filmi nerede çekildi? Recep İvedik 1 oyuncuları ve konusu...

Recep İvedik filminin yönetmenliğini Togan Gökbakar yürütüyor. Senaryosunu da Ayşe Germen, Raif İnan, Serkan Altuniğne, Şahan Gökbakar kaleme alıyor. Film 2008'de vizyona girdi. Recep İvedik filminin yönetmenliğini Togan Gökbakar yürütüyor. Senaryosunu da Ayşe Germen, Raif İnan, Serkan Altuniğne, Şahan Gökbakar kaleme alıyor. Film 2008'de vizyona girdi. 

RECEP İVEDİK KONUSU

Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı... Fakat tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini fark eder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı vardır; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek... Recep İvedik’in asıl keyifli tatil macerası bundan sonra başlayacaktır.

RECEP İVEDİK FİLMİ OYUNCULARI

Şahan Gökbakar - Recep İvedik

Fatma Toptaş - Sibel

Tuluğ Çizgen - Sibel'in annesi

Lemi Filozof - Fazıl

Hakan Bilgin - Erim

Vural Buldu - Muhsin Başaran

Volkan Cal - Murat

Sevgi Berna Biber

Somer Karvan  - Ersin

İsmail Hakkı Ürün - Mahmut

Hakan Akın - Halil

Ertunç Şenkay - Sahildeki rejisör

Zeynep Aydemir - Arabası bozulan kız

Mehmet Güler

Yakup Yavru

Batuhan Ergün - Recep'in küçüklüğü

Merve Mutlu - Sibel'in küçüklüğü

RECEP İVEDİK FİLMİ NERDE ÇEKİLDİ?

Serinin ilk filmi Güngören ve Antalya Manavgat’ta Titreyengöl mevkiinde çekildi. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber