Geri Dön

Reis’e görkemli gala

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayatını anlatan ve 3 Mart’ta vizyona girecek olan ‘Reis’ filminin galası, dün akşam 2 bin 500 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi

Reis’e görkemli gala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan ve 3 Mart’ta vizyona girecek ‘Reis’ filminin galası dün akşam Maslak Tim Center’da gerçekleştirildi. Erdoğan’ın 63’üncü doğum gününde yapılan galaya Ak Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Senem Kuyucuoğlu, Aynur Aydın, Meltem Miraloğlu ve yaklaşık 2 bin 500 davetli katıldı.

‘Erdoğan’ı yaşıyorum’

Yönetmenliğini Hüdaverdi Yavuz’un, yapımcılığını Temel Kankıran’ın üstlendiği, yaklaşık 30 milyon TL’nin harcandığı öğrenilen filmde ‘Recep Tayyip Erdoğan’ rolünü Reha Beyoğlu, ‘Emine Erdoğan’ rolünü ise Özlem Balcı canlandırıyor.

Filmde Erdoğan’ın hayatını canlandıran Reha Beyoğlu, “Türkiye Cumhuriyeti’nin bir tane reisi vardır. O da Recep Tayyip Erdoğan’dır. Tüm dünyada ve Avrupa’dan çok talep oldu” dedi. “Özel eğitim aldınız mı?” sorusuna Beyoğlu, “Ben zaten Recep Tayyip Erdogan’ı yaşıyorum. Bana neyi soruyorsunuz?” diye cevap verdi.

Emine Erdoğan’ın hayatını canlandıran Özlem Balcı ise, “Böyle bir projede yer almak benim için onur oldu. Teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettim” şeklinde konuştu.

Emeği geçen herkese teşekkür eden Ak Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, “Bizim çocukluğumuz ayrı şehirlerde geçti. Ben de gençliğini ve yaşadıklarını çok merak ediyorum. Böyle önemli kişilerin beyaz perdede yer alması çok önemli. Reha da Recep Tayyip Erdoğan’a çok benziyor” ifadesini kullandı. Gala alanında geniş güvenlik önlemleri alındı. Salonda, üç adet ambulans, 20 özel güvenlik, 100’ün üzerinde üniformalı ve sivil polis görev yaptı.

8 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni8 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber