Geri Dön

Rekor satış

Türkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunan İyilik İçin Sanat Derneği, ‘Pasajda Bir Yıl’, ‘Anadolu’dan İzlenimler’ ve ‘Atölye Cer’ projelerinde yer alan sanatçılarının eserleriyle katıldığı Artweeks@Akaretler’de yoğun ilgi gördü.

Rekor satış

Türkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunan İyilik İçin Sanat Derneği, ‘Pasajda Bir Yıl’, ‘Anadolu’dan İzlenimler’ ve ‘Atölye Cer’ projelerinde yer alan sanatçılarının eserleriyle katıldığı Artweeks@Akaretler’de yoğun ilgi gördü. Derneğin çatısı altında üretimlerini sürdüren sanatçıların 23 eseri, sanatseverler tarafından satın alınarak koleksiyonlarına eklendi. Derneğin yönetim kurulu başkanı Selin Bozkurt, yetenekli isimleri ulusal ve uluslararası sanat camiasında desteklemeye yönelik projeler geliştirdiklerini söyledi.

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet