Geri Dön

Retro trendi

Melis Ağazat’ın Koton için ilham veren seçkisiyle hazırlanan ‘Melis AğazatXKoton’ koleksiyonu cemiyet hayatının ünlü isimlerine tanıtıldı

Retro trendi

Sosyal yaşamın tanınmış simalarıyla iş birliği yapan Koton, Melis Ağazat’ın son koleksiyonunu müşterileriyle buluşturdu. Markanın Vadi İstanbul mağazasında Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve Melis Ağazat ev sahipliğinde tanıtılan ‘Melis AğazatXKoton’ koleksiyonu beğeni topladı. Arzu Sabancı, Suzan Toplusoy, Ceylan Çapa, Sibel Kerimoğlu ve Feryal Gülman’ın da aralarında yer aldığı konuklar, retro trendine uygun stil ve siluetlerin birleştirildiği seçkileri yakından inceleme fırsatı buldu. Etkinlikte, beşinci sezonda bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten moda direktörü Ağazat, “Gün boyu devam eden aktif şehir hayatının modern silüetlerini belirledik” diye konuştu.

Retro trendi

Retro trendi

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber