Geri Dön

'Ricky Martin görünümlü Kadir İnanır '

Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı’yla sezonu Bodrum’da açtı. Maço olduğunu söyleyen şarkıcı, “Ricky Martin görünümlü Kadir İnanır gibiyim, düşünün” dedi

'Ricky Martin görünümlü Kadir İnanır '

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Oyuncu, Türkbükü Galen Beach’te denize girerken, şarkıcı ise şezlongda güneşlendi. Bir ara deniz kenarında sohbet eden ikili, aşka gelip öpüştü. Akşam saatlerinde ise şarkıcının 39’uncu yaşı için doğum günü pastası kesildi.

Sürpriz için Kıratlı’ya teşekkür eden Akçıl, “Eskiden ‘Genç kızların sevgilisi’ diyorlardı. Şimdi ‘Orta yaşlıların sevgilisi’ olmasın” diyerek, espri yaptı. Maço erkek olduğunu söyleyen şarkıcı, “Eşime, ‘Seni bu kıyafetle hiç göstermesem’ diyebilirim. Ricky Martin görünümlü Kadir İnanır gibiyim, düşünün” diye konuştu.

'O Ses Almanya'ya damga vuran Zeynep Avcı, 'Kıyamam' şarkısı ile çeyrek finalde'The Voice of Germany' yarışmasının ilk turunda seslendirdiği 'Yalan' şarkısıyla hem Almanya'nın hem de Türkiye'nin gündemine oturan Zeynep Avcı, yine jüriyi kendine hayran bıraktı. Avcı bu kez Zerrin Özer'in 'Kıyamam' şarkısını seslendirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber