Geri Dön

Robbie Williams-Ayda Field çifti Bodrum’da

Dünyaca ünlü İngiliz pop yıldızı Robbie Williams, 2010 yılında evlendiği Türk eşi Ayda Field ile bir süredir tatilin tadını çıkartıyor. Williams, eşi ve dört çocuğuyla birlikte Bodrum’a tatile geldi.

Robbie Williams-Ayda Field çifti Bodrum’da

Robbie Williams ile Türk eşi Ayda Field, bir süredir tatil yapıyor. Ünlü çift, geçtiğimiz hafta Güney Fransa sahillerinde objektiflere takılmıştı. Ardından Yunanistan’a giden aile, şimdi de Bodrum’da tatil yapıyor. 

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Yanlarında aile bireyleri ve yakın arkadaşlarıyla tatil yapan çiftten Ayda Field, sık sık Instagram hesabında fotoğraflar ve videolar paylaşıyor.

DÖRT ÇOCUKLARI VAR 
2010 yılında nikah masasına oturan Robbie Williams-Ayda Field çiftinin; Theodora, Charlton, Colette ve Beau Benedict Enthoven adında dört çocuğu bulunuyor.

Robbie Williams-Ayda Field çifti Bodrum’da

Arda Türkmen ve Melodi Erbirliler'in düğününde panik anları! Gelinliğin üzerine maytap düştüÜnlü şef Arda Türkmen, bir süredir birlikte olduğu fenomen Melodi Erbirliler ile dün akşam görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Gelin ve damadın maytapla karşılandığı anlarda talihsiz bir olay yaşadı. Elindeki maytabı düşüren fenomen Sibil Çetinkaya, gelinlik yanmadan maytabı aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber