Geri Dön

Rojda Demirer kaza geçirdi!

Ünlü oyuncu Rojda Demirer kaza geçirdiğini paylaştı. Set kazası olarak sosyal medya hesabından paylaşım yapan Rojda Demirel çekimler esnasında ayağına cam girdiğini duyurdu.

Rojda Demirer kaza geçirdi!

Güzelliğinin yanında oyunculuğu ile de dillerden düşmeyen ünlü isim Rojda Demirer son projesinde çok kötü bir kaza geçirdi.

Bir çok dizide oynadığı karakterler ile büyük beğeni alan ve güzelliği ilede büyüleyen ünlü oyuncu Rojda Demirer şok edici bir kaza geçirdi. Set kazası olarak sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü oyuncu çekimler esnasında ayağına cam girdiğini duyurdu.

Güzeller güzeli oyunu sosyal medya hesabi üzerinden "Set kazası, ayağıma cam battı. Kan kaybından öleceğim sanırım" diyerek paylaşımda bulundu.

Rojda Demirer kaza geçirdi

Rojda Demirer kimdir?

Güzel oyuncu Rojda Demirer 12 Ağustos 1979'de Ankara'da dünyaya geldi. Babası Diyarbakır'lı olan güzel oyuncu küçük yaştan itibaren oyunculuk yapmaktadır. Oyunculuk alanındaki ilk deneyimlerini TRT'de yayınlanan çocuk dizileri ile yaşadı. Aşk Olsun, Ağa Kızı, Canım Benim, Tadımız Kaçmasın, Candan Öte, Sevgili Dünürüm, Melekler Korusun, Geniş Aile,Elde Var Hayat ve Alev Alev gibi pek çok dizide rol alan güzel oyuncu uzun bir süredir ekranlardan uzaktı. Acil Aşk Aranıyor dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen Rojda Demirer, Ayla karakterini canlandıracak.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber