Geri Dön

Roma'da Can Yaman izdihamı

Oyuncu Can Yaman, Roma sokaklarında hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı ve izdihama sebep oldu. Yaman’ın kadın hayranları, ünlü ismin kaldığı otelin önünde saatlerce bekledi.

Roma'da Can Yaman izdihamı

Bir süredir İtalya’da yaşayan Can Yaman’a İtalyanların sevgisi artarak devam ediyor.  Hürriyet'in haberine göre; Yaman, önceki gün sosyal medya hesabından Roma sokaklarında büyük ilgiyle karşılaştığı anları paylaştı. Oyuncu, sevenleriyle tek tek fotoğraf çektirdi.

Akşam saatlerinde Can Yaman’ın konakladığı otelin önünü de gelen İtalyan hayranları, ünlü oyuncuya seslerini duyurmaya çalıştı. Yaman, tezahüratlara daha fazla dayanamayıp balkona çıkarak sevgi gösterisinde bulunanlara el salladı.

Romada Can Yaman izdihamı

DILETTA İLE AYRILDI MI?
Geçtiğimiz haftalarda Yaman'ın Leotta'nın 30’uncu yaş günü için organize edilen partiye katılmaması ayrılık iddialarına sebep olmuştu. İtalyan basını da çiftin ayrıldığını iddia ederken; Yaman ya da Diletta'dan bir açıklama gelmedi.

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber