Geri Dön

Russell Crowe'un acı günü! Böyle duyurdu

Dünyaca ünlü oyuncu Russell Crowe, 85 yaşındaki babası John Alexander Crowe'un hayata veda ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Russell Crowe'un acı günü! Böyle duyurdu

Ünlü oyuncu ve yönetmen Russell Crowe, baba acısı ile sarsıldı. Crowe, 85 yaşındaki John Alexander Crowe'un hayata veda ettiğini duyurdu.

Konuyla ilgili Twitter hesabından bir dizi paylaşımda bulunan oyuncu, "John Alexander Crowe, 13 Mart 1936- 30 Mart 2021. Yeni Zelanda Christchurch'te dünyaya geldi. Coffs Harbour'da, son 25 yıldır yaşadığı evinde son nefesini verdi" ifadelerini kullandı.

"BUGÜN ÜZÜNTÜYLE DOLU"

56 yaşındaki Crowe, duygu dolu sözlerine, "Her ne kadar güneş parlasa ve sağanak yağmur azalmış olsa da bugün üzüntüyle dolu. Benim sevgili yaşlı adamım, güzel babam, erkeklerin en naziği öldü" şeklinde devam etti.

Russel Crowe, bu paylaşımının ardından profil fotoğrafını babasının görseli ile değiştirdi. Oyuncu ve yönetmene takipçilerinden çok sayıda taziye mesajı geldi.

Russell Croweun acı günü Böyle duyurdu

Russell Crowe'un babası, geçtiğimiz 13 Mart'ta 84 yaşına girmiş. Ünlü oyuncu da babasının doğum gününü Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla kutlamıştı.

Russell Croweun acı günü Böyle duyurdu

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA/ INSTAGRAM/ TWİTTER

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet