Geri Dön

Rüyasında 'Üzülmedin mi?'yi gördü!

Son teklisi 'Üzülmedin mi?'nin video klibi kısa sürede 18 milyon izlenmeyi geçen Simge, geçtiğimiz günlerde Show Radyo’da Hakan Demir’in canlı yayın stüdyo konuğu oldu.

Rüyasında 'Üzülmedin mi?'yi gördü!

Simge, 'Üzülmedin mi?' klibinin hikayesinin nasıl geliştiği ile ilgili soruya, "Hep aklımdaydı. Bir gece dizi izlerken uyuyakaldım. Saat 12 gibi gözümü açtım, asistanım Alper yanımdaydı. Alper’e rüyamda 'Üzülmedin mi?’yi gördüğümü söyledim. Rüyamda sokaktayım, yürüyorum, arabalarda 'Üzülmedin mi?' çalıyor ve her şey duruyor. İnsanlar, arabalar, herkes. Ben de duruyorum ve o sırada uyanıyorum. 'İnsanlar duruyorlar, demek ki pür dikkat şarkımı dinliyorlar' dedim ve rüyamı iyiye yordum" cevabını verdi.

Gördüğü rüyanın üzerine 'Üzülmedin mi?’ye hemen klip çekmek istediğini dile getiren Simge, "Rüyanın devamını merak ediyordum ve hemen Alper’le birlikte arabaya atladık, yüksek sesle 'Üzülmedin mi?’yi dinlemeye başladık. Ardından basın danışmanım İnci Razaki’yi aradım ve 'Üzülmedin mi?’ye klip çekeceğimi söyledim. Çığlık çığlığa gecenin 2'sinde Murat Joker’in evinde bulduk kendimizi. İzlediğiniz klibin senaryosu o gece yazıldı" dedi.

29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet