Geri Dön

Sadakatsiz 15. son bölüme bu sahne damga vurdu! Sadakatsiz 15. son bölüm kesintisiz izle!

Çarşamba akşamları Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Sadakatsiz 15. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde Selçuk'un inşaattan düşmesinin ardından Volkan ve Asya soluğu hastanede alırken Volkan, Derya'ya gerçekleri anlattı. Ali, anne ve babasının boşanmasının ardından olumsuz etkilenirken okulda arkadaşlarının eşyalarını çalmaktadır. Bu durum Serap tarafından Asya'ya söylenir. Asya, Ali ile konuşmak ister ama bu konuda başarılı olmaz. Asya'nın yaklaşımı sonrası Ali babası ve Derin'e yakınlaşır. Derin'in Ali ile birlikte Asya'nın evine gelmesi ve eşyalarını toplamaya geldik söylemi Asya'yı derinden yaralar. İşte Sadakatsiz 15. son bölüm izleme ekranı...

Sadakatsiz 15. son bölüme bu sahne damga vurdu! Sadakatsiz 15. son bölüm kesintisiz izle!

Sadakatsiz 15. son bölüm dün akşam Kanal D ekranında izleyici ile buluştu. Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisi 15. son bölümde Volkan, Derya'ya yaşanılanları anlattı. Her şeyin kendi suçu olduğunu Selçuk'u Asya'yı korkutması için tuttuğunu ama işlerin bir yerden sonra kontrol edilemez bir hal aldığını ifade etti. Ali, anne ve babasının boşanmasının ardından okulda değişik tavırlar sergilemeye başlar. Özellikle arkadaşlarının eşyalarını almaya başlayan Ali'nin bu durumunu Serap, Asya'ya iletir. Yaşananları oğlu Ali'ye soran Asya beklenmedik bir tepki ile karşılaşır.

Ali'nin odasında arkadaşlarından çaldıkları kutuyu bulan ve onları Öğretmenlere teslim eden Asya'nın bu tavrının ardından okulda olan Derin ve Gönül Hanım'ın arasında konuştuklarını duyan Demir, Ali sınıfa gelir gelmez onun hırsızlık yapan kişi olduğunu sınıfta yüksek sesle dile getirir.

Ali bu yaşananların ardından suçlu olarak annesini görür. Annesinin yaptıkları sonucunda arkadaşlarına rezil olduğunu düşünür. Babası ve Derin ile daha da yakınlaşmaya başlayan Ali'nin annesine olan tavrı hem izleyiciyi hem de Asya'yı, derinden yaraladı.

SADAKATSİZ 15. SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE!

28 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni28 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet